Veel jeugdrenners van WV De Jonge Renner crossen er in de winter op los. Met WV Breda is er onlangs een hele fijne samenwerking opgestart, waarbij onze jeugdrenners ook samen trainen met de coureurs uit Breda. Hierbij maken ze gebruik van het crossparcours van WV Breda, maar donderdag 2 januari wordt er getraind op De Warande. Dan gaan de jeugdrenners van Breda en De Jonge Renner namelijk het parcours verkennen van de Warande Jeugdveldrit.

Zaterdag 4 januari zullen namelijk beide verenigingen in de Warande Jeugdveldrit aantreden op ons eigen clubparcours aan de Bredaseweg 119. Ze nemen het dan op tegen vele andere jeugdwielrenners afkomstig vanuit het hele land! De eerste categorie zal om 11.00 uur van start gaan en de laatste om 14.35 uur. Kom gerust een kijkje nemen en moedig de crosstalenten van de toekomst aan. In ons clubhuis zal de koffie en andere smakelijke dingen voor je klaar staan. Tevens is er de jaarlijkse loterij waarbij prachtige prijzen te winnen zijn.

Alle informatie over de Warande Jeugdveldrit kun je vinden op onze evenementenpagina, klik hier!