De jeugdrenners en de kleppers van de nieuwelingen van de Oosterhoutse wielervereniging JEGG-SKIL-DJR wisten in de diverse koersen de prijzen te pakken. Afgelopen zaterdag domineerde de jeugd van de wielervereniging de Kasseien Cup Sittard in het Sittardse Tom Dumoulin Park .

De koers was pittig, want veel wind en ook de nodige kasseien. In categorie 1 won zoals verwacht Morris van Miert de 1e plaats bij de jongens en werd Pien Uithoven 2e bij de meisjes. In categorie 3 kleurde het podium in de kleuren van JEGG-SKIL-DJR het podium met een eerste plaats voor Art Uithoven, een tweede plaats voor Sam  van Miert en maakte  Faas van Mook met zijn derde plaats het succes compleet. Ethan Jansen keek in categorie 4 ook tegen een sterk veld aan maar trotseerde de vele waaiers en kon op de slotklim met een machtsspurt de derde plaats bij de jongens veroveren.

Bram van Dinteren moest in categorie 6 ook hemel en aarde bewegen om in aanmerking te kunnen komen voor de strijd om de prijzen. Met zijn inzet in een groepje van vijf die jacht maakten op de koplopers wist hij uiteindelijk als de nummer 12 over de meet te komen.

In categorie 7 waren Finn Klaus en Levi van der Kaa de troeven van JEGG-SKIL-DJR. Beide hadden te maken met veel wind, regen en vooral sterke concurrenten. De geslaagde poging van Levi om met de eerst groep de koplopers in te rekenen, brak hem uiteindelijk op. Hij en een andere renner moesten de drie koplopers laten gaan, maar het leverde Levi wel de vijfde stek op. Finn kwam met het peloton wat achterop te zitten maar wist zich in de finale te revancheren door met een medevluchter aan de greep van het peloton te ontsnappen en hem in de sprint te kloppen en zo, als zesde over de finish te komen.